Copyright 2020 Michał Czuba

Created with Webwave CMS

Jednym z warunków dobrego widzenia w nowych okularach jest precyzyjny pomiar środka optycznego, czyli miejsca, w którym wypada najlepsze widzenie w soczewce okularowej. Dla najlepszego widzenia naszych Klientów w salonie EM OPTYK oprócz ręcznych pomiarów środka centracji, wykonujemy także pomiary systemem wideocentracji visuReal®. Daje on możliwość wykonywania precyzyjnych pomiarów, gwarantujących perfekcyjną centrację soczewek okularowych.

 W naszym salonie badanie wzroku  przeprowadza DYPLOMOWANY OPTOMETRYSTA mgr inż. Ewelina Lipiec Czuba zrzeszona w Polskim Towarzystwie Optometrii i Optyki. Optometrię ukończyła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim II.

Nasza specjalistka jest także fizykiem, gdzie tytuł mgr inż. uzyskała kończąc Kierunek Fizyka Techniczna na Politechnice Poznańskiej. Jest także technikiem optykiem. Taka mieszanka kwalifikacji może prowadzić tylko do najwyższego poziomu badania wzroku. Ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie kolejnych kwalifikacji to standard, bo praca w gabinecie to jej pasja.
Ewelina ma ogromne doświadczenie zawodowe. W branży optycznej pracuje od 2008 roku i od tamtego czasu przebadała i konsultowała już tysiące osób.
Natomiast, zdobyte doświadczenie pedagogiczne, z powodzeniem wykorzystuje w pracy w gabinecie zwłaszcza z młodszymi pacjentami.
Badanie wzroku w Salonie EM OPTYK odbywa się na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie.

KONTAKT

oznacza, że dajemy gwarancję jakości najlepszego widzenia i profesjonalizmu. Droga do idealnych okularów składa się z niezwykle istotnych i ważnych zasad, które w EM OPTYK traktowane są jako standard na najwyższym poziomie. Zaczynając od profesjonalnego badania optometrycznego na najnowocześniejszym sprzęcie, przez dokładne pomiary środka centracji dostosowane do klienta uwzględniające jego wybór soczewek okularowych, po profesjonalny dobór opraw okularowych poparty ogromną wiedzą optyczną, ponieważ okulary powinny być nie tylko piękne ale także funkcjonalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Taki efekt można uzyskać tylko dzięki profesjonalnemu doradztwu w wyniku szczegółowej analizy Państwa potrzeb.

 

Zapraszamy do EM OPTYK w Wałczu - z nami zobaczysz więcej.

i wiele innych....

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

em optyk wałcz optometrysta
em optyk wałcz optometrysta okulary

START

BADANIE

O NAS

OFERTA

KONTAKT

Nasze motto:

„Z nami zobaczysz więcej,

bo to nie wszystko jedno jakie okulary nosisz”

Oprawki okularowe

Precyzyjny pomiar środka optycznego visuReal®

Soczewki okularowe i soczewki kontaktowe

Badanie optometryczne

Zapoznaj się z naszą ofertą

EM OPTYK

EM OPTYK tworzą ludzie z pasją do optyki, do optometrii, do ludzi, poszerzający stale swoją wiedzę oraz kompetencje.

733 13 2222

Umów się na wizytę

733 13 2222

Umów się na wizytę

EM OPTYK Ewelina Lipiec Czuba

ul. Kilińszczaków 1-3/4

78-600 Wałcz

 

Zapraszamy:

pon-pt: 9-17

sob: 9- 13

optyk optometrysta okulista okulary oprawki badanie wzroku soczewki kontaktowe szkła okularowe styl wałcz powiat wałecki okulary przeciwsłoneczne pillow eva minge indigo tommy hilfiger tress bolon valentini em optyk w wałczu
optyk optometrysta okulista okulary EM OPTYK w Wałczu pillow
em optyk wałcz optometrysta okulary hoya alcon soczewki kontaktowe soczewki okularowe
pillow em optyk w wałczu optometrysta okulary
eva minge em optyk w wałczu optometrysta okulary
tommy hilfiger em optyk w wałczu optometrysta okulary
william morris em optyk w wałczu optometrysta okulary
bolon em optyk w wałczu optometrysta okulary
indigo em optyk w wałczu optometrysta okulary
tress em optyk w wałczu optometrysta okulary
em optyk wałcz optometrysta okulary
EM OPTYK Ewelina Lipiec Czuba w Wałczu tworzą ludzie z pasją do optyki, do optometrii, do ludzi, poszerzający stale swoją wiedzę oraz kompetencje. oznacza, że dajemy gwarancję jakości najlepszego widzenia i profesjonalizmu. Droga do idealnych okularów składa się z niezwykle istotnych i ważnych zasad, które w EM OPTYK traktowane są jako standard na najwyższym poziomie. Zaczynając od profesjonalnego badania optometrycznego na najnowocześniejszym sprzęcie, przez dokładne pomiary środka centracji dostosowane do klienta uwzględniające jego wybór soczewek okularowych, po profesjonalny dobór opraw okularowych poparty ogromną wiedzą optyczną, ponieważ okulary powinny być nie tylko piękne ale także funkcjonalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Taki efekt można uzyskać tylko dzięki profesjonalnemu doradztwu w wyniku szczegółowej analizy Państwa potrzeb.