EM OPTYK Ewelina Lipiec Czuba w Wałczu tworzą ludzie z pasją do optyki, do optometrii, do ludzi, poszerzający stale swoją wiedzę oraz kompetencje. oznacza, że dajemy gwarancję jakości najlepszego widzenia i profesjonalizmu. Droga do idealnych okularów składa się z niezwykle istotnych i ważnych zasad, które w EM OPTYK traktowane są jako standard na najwyższym poziomie. Zaczynając od profesjonalnego badania optometrycznego na najnowocześniejszym sprzęcie, przez dokładne pomiary środka centracji dostosowane do klienta uwzględniające jego wybór soczewek okularowych, po profesjonalny dobór opraw okularowych poparty ogromną wiedzą optyczną, ponieważ okulary powinny być nie tylko piękne ale także funkcjonalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Taki efekt można uzyskać tylko dzięki profesjonalnemu doradztwu w wyniku szczegółowej analizy Państwa potrzeb.
em optyk wałcz optometrysta okulary
tress em optyk w wałczu optometrysta okulary
indigo em optyk w wałczu optometrysta okulary
bolon em optyk w wałczu optometrysta okulary
william morris em optyk w wałczu optometrysta okulary
tommy hilfiger em optyk w wałczu optometrysta okulary
eva minge em optyk w wałczu optometrysta okulary
pillow em optyk w wałczu optometrysta okulary

 W naszym salonie badanie wzroku  przeprowadza  DYPLOMOWANY OPTOMETRYSTA mgr inż. Ewelina Lipiec Czuba zrzeszona w Polskim Towarzystwie Optometrii i Optyki. Optometrię ukończyła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim II.

   Nasza specjalistka jest także fizykiem, gdzie tytuł mgr inż. uzyskała kończąc Kierunek Fizyka Techniczna na Politechnice Poznańskiej. Jest także technikiem optykiem. Taka mieszanka kwalifikacji może prowadzić tylko do najwyższego poziomu badania wzroku.  Ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie kolejnych kwalifikacji to standard, bo praca w gabinecie to jej pasja.  
    Ewelina ma ogromne doświadczenie zawodowe. W branży optycznej   pracuje   od   2008   roku   i   od tamtego czasu przebadała i konsultowała już tysiące osób. 
    Natomiast, zdobyte doświadczenie pedagogiczne, z powodzeniem wykorzystuje w pracy w gabinecie zwłaszcza z młodszymi pacjentami.
     Badanie wzroku w Salonie EM OPTYK odbywa się na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie.

Jednym z warunków dobrego widzenia w nowych okularach jest precyzyjny pomiar środka optycznego, czyli miejsca, w którym wypada najlepsze widzenie w soczewce okularowej.  Dla najlepszego widzenia naszych Klientów w salonie EM OPTYK oprócz ręcznych pomiarów środka centracji, wykonujemy także pomiary systemem wideocentracji visuReal®.

Daje on możliwość wykonywania precyzyjnych pomiarów, gwarantujących perfekcyjną centrację soczewek okularowych.

em optyk wałcz optometrysta okulary hoya alcon soczewki kontaktowe soczewki okularowe
optyk optometrysta okulista okulary EM OPTYK w Wałczu pillow
optyk optometrysta okulista okulary oprawki badanie wzroku soczewki kontaktowe szkła okularowe styl wałcz powiat wałecki okulary przeciwsłoneczne pillow eva minge indigo tommy hilfiger tress bolon valentini em optyk w wałczu

EM OPTYK Ewelina Lipiec Czuba

ul. Kilińszczaków 1-3/4

78-600 Wałcz

 

Zapraszamy:

pon-pt: 9-17

sob: 9- 13

Umów się na wizytę

Umów się na wizytę

733 13 2222

733 13 2222

EM OPTYK tworzą ludzie z pasją do optyki, do optometrii, do ludzi, poszerzający stale swoją wiedzę oraz kompetencje.

EM OPTYK

Zapoznaj się z naszą ofertą

Badanie optometryczne

Soczewki okularowe i soczewki kontaktowe

Precyzyjny pomiar środka optycznego visuReal®

Oprawki okularowe

Nasze motto:

„Z nami zobaczysz więcej,

bo to nie wszystko jedno jakie okulary nosisz”

KONTAKT

OFERTA

O NAS

BADANIE

START

em optyk wałcz optometrysta okulary
em optyk wałcz optometrysta

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

i wiele innych....

oznacza, że dajemy gwarancję jakości najlepszego widzenia i profesjonalizmu. Droga do idealnych okularów składa się z niezwykle istotnych i ważnych zasad, które w EM OPTYK traktowane są jako standard na najwyższym poziomie. Zaczynając od profesjonalnego badania optometrycznego na najnowocześniejszym sprzęcie, przez dokładne pomiary środka centracji dostosowane do klienta uwzględniające jego wybór soczewek okularowych, po profesjonalny dobór opraw okularowych poparty ogromną wiedzą optyczną, ponieważ okulary powinny być nie tylko piękne ale także funkcjonalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Taki efekt można uzyskać tylko dzięki profesjonalnemu doradztwu w wyniku szczegółowej analizy Państwa potrzeb.

 

Zapraszamy do EM OPTYK w Wałczu - z nami zobaczysz więcej.

KONTAKT

Created with Webwave CMS

Copyright 2020 Michał Czuba